30 Kasım 2011 Çarşamba

Dünya Çocuk Kitapları Haftası İstanbul'da KutlandıAfiş: Cansu Kaykaç


http://www.tothagency.com/Cansu/index.html


“Dünya Çocuk Kitapları Haftası”, 21 – 27 Kasım 2011 tarihlerinde, İstanbul’daki halk ve çocuk kütüphanelerinde düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı. Türk Kütüphaneciler Derneği İstanbul Şubesi, Kültür ve Turizm Bakanlığı ve İstanbul İl Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen “Dünya Çocuk Kitapları Haftası” kutlama programı kapsamında, yaklaşık dört milyon çocuğun yaşadığı İstanbul’da, çocuklarla kitap ve kütüphanelerin buluşması gerçekleştirildi.

Haftayla ilgili daha detaylı bilgiye şu adresten ulaşılabilir. http://www.cocukkitaplarihaftasi.org/Kütüphaneleri Seviyorum’u duydunuz mu?

Kütüphaneleri Seviyorum bilgi platformu olarak, kamuoyunun ve yetkililerin dikkatini kütüphanelere çekerek modern kütüphane ve bilgi hizmeti konusunda bilinç ve duyarlılık oluşturmak için çalışıyoruz. Daha fazla bilgi için aşağıdaki adresleri ziyaret edebilirsiniz.

Bu haftanın sorumlu vatandaşlık ev ödevi, semtimizde bir kütüphane olup olmadığını araştırmak, eğer bulabilirsek bu kütüphaneye üye olmak ve yaşadığımız tecrübeleri paylaşmak. Ziyaret ettiğiniz kütüphaneler ile ilgili değerli görüş ve önerilerinizi bekliyoruz.

http://www.kutuphaneleriseviyorum.org

https://twitter.com/#!/kutuphanesever

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder